Referencje

„Wyniki z ostatnich trzech lat są zdumiewające dzięki profesjonalizmowi i poświęceniu zespołu Questia. Z roku na rok, przekraczają wyznaczone cele, a my otrzymujemy najlepsze europejskie wyniki PR właśnie w Polsce”.

David Venables, Executive Director AHEC Europe

„Konsultanci Questia podeszli do zadania kompleksowo i profesjonalnie. Zwrócili uwagę na istotne czynniki wpływające na kształtowanie wizerunku BGK i z dużym wyczuciem zaproponowali rozwiązania. Obecnie Bank Gospodarstwa Krajowego z sukcesem prowadzi komunikację zewnętrzną w oparciu o strategię zarekomendowaną przez konsultantów Questia”.

Adrianna Lepka, Dyrektor Departamentu Komunikacji Bank Gospodarstwa Krajowego

„Cenne też było Wasze strategiczne spojrzenie i doradztwo. Już wiemy, że trzeba Was słuchać, by wiedzieć, jak pracować z większym efektem przy optymalnym nakładzie pracy”.

Urszula Różalska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Bank BPS S.A.

„Dzięki strategicznemu podejściu oraz ogromnemu zaangażowaniu konsultantów Questia osiągnęliśmy wszystkie cele. Projekt Forum Gdańsk cieszy się nie tylko dużym zainteresowaniem ze strony mediów lokalnych i branżowych, ale także zyskał pozytywny wizerunek wśród większości gdańskich dziennikarzy.”

Maria Prokop, Dyrektor Marketingu Multi Poland

„Questia jest niezawodnym ekspertem i wspaniałym partnerem do współpracy na każdym poziomie komunikacji zewnętrznej począwszy od strategii do planowania i zarządzania sytuacją kryzysową. z pełnym przekonaniem mogę ich polecić.”

Zita Molnar, Dyrektor ds. komunikacji CEE