Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem doświadczonych i kreatywnych konsultantów specjalizujących się w zintegrowanej komunikacji. Od ponad 15 lat oferujemy innowacyjne i efektywne rozwiązania komunikacyjne. Zaufało nam ponad 100 marek i firm.

Jako strategiczny partner pomagamy Klientom zbudować relacje z grupą docelową i prowadzić skuteczny dialog.

Nie stoimy w miejscu. Śledzimy trendy i szybko dostosowujemy się do zmian po to, aby proponować Klientom rozwiązania szyte na miarę.

Z sukcesem wspieraliśmy Klientów z sektorów: nieruchomościowego, finansowego, spożywczego, handlu, designu i ochrony zdrowia.

Opracowujemy skuteczne strategie oraz wdrażamy programy komunikacji. Mierzymy też rezultaty działań, bo rozumiemy, że wspierają one cele biznesowe naszych klientów. Lubimy wyzwania a zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze stajemy na wysokości zadania.

Management Board

Hanna Dymek-JaraZałożyciel, Prezes

W branży Public Relations pracuje od 25 lat. Na co dzień wraz z zespołem czuwa nad planowaniem wielokanałowych kampanii oraz ich wdrażaniem m.in. dla sektora spożywczego, farmaceutycznego, nieruchomościowego, finansowego czy BPO/SCC. Zawsze patrzy na cele biznesowe klienta oraz strategię komunikacyjną, która będzie wspierała jego biznes i przynosiła oczekiwane wyniki. Lubi wyzwania i nowe wielowątkowe tematy biznesowe. Prywatnie: w wolnych chwilach chodzi do opery oraz na targi staroci, lubi czytać magazyny o wnętrzach i designie, chodzić na długie spacery z rodziną oraz gotować.