Kim jesteśmy?

Questia to zespół doświadczonych i kreatywnych konsultantów specjalizujących się w zintegrowanej komunikacji. Od ponad 20 lat oferujemy innowacyjne i efektywne rozwiązania komunikacyjne, które zapewniają ochronę reputacji i wizerunku. Zaufało nam ponad 100 marek i firm.

W ramach strategicznego oraz długofalowego partnerstwa pomagamy klientom budować i utrzymywać długotrwałe relacje z grupą docelową, aby prowadzić skuteczny dialog. Nie stoimy w miejscu – stale śledzimy trendy i szybko dostosowujemy się do zmian po to, aby proponować klientom programy dopasowane do ich aktualnych potrzeb i oczekiwań. Słuchamy, co mają do powiedzenia nasi klienci, ale nie zapominamy o tym, co mówią ich odbiorcy i nabywcy, dzięki czemu możemy prowadzić skuteczną narrację.

Opracowujemy skuteczne strategie oraz wdrażamy programy komunikacji, a efekty naszych działań mierzymy. Szczerze informujemy klientów, jakie działania im się opłacą i które przyniosą efekt, a jednocześnie analizujemy koszty podejmowanych działań i rekomendujemy tylko te projekty, które mają największy potencjał. Lubimy wyzwania, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze stajemy na wysokości zadania.

Z sukcesem wspieraliśmy klientów z sektorów: nieruchomościowego, finansowego, spożywczego, handlu, wzornictwa, przemysłu ciężkiego, ochrony zdrowia i farmacji.

Zobacz wybrane „Projekty”, jakie zrealizowaliśmy dla naszych klientów.

Kierownictwo

Hanna Dymek-Jara

W branży Public Relations pracuje od 25 lat. Na co dzień wraz z zespołem czuwa nad planowaniem wielokanałowych kampanii oraz ich wdrażaniem m.in. dla sektora spożywczego, farmaceutycznego, nieruchomościowego, finansowego czy BPO/SCC. Zawsze patrzy na cele biznesowe klienta oraz strategię komunikacyjną, która będzie wspierała jego biznes i przynosiła oczekiwane wyniki. Lubi wyzwania i nowe wielowątkowe tematy biznesowe. Prywatnie: w wolnych chwilach chodzi do opery oraz na targi staroci, lubi czytać magazyny o wnętrzach i designie, chodzić na długie spacery z rodziną oraz gotować.